Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Aktualności

Strona internetowa szkoły podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej

OVERVIEW

The web page szkolawidoma.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have traversed eighteen pages inside the site szkolawidoma.pl and found zero websites linking to szkolawidoma.pl.

SZKOLAWIDOMA.PL TRAFFIC

The web page szkolawidoma.pl has seen fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for szkolawidoma.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawidoma.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawidoma.pl

WHAT DOES SZKOLAWIDOMA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawidoma.pl Mobile Screenshot of szkolawidoma.pl Tablet Screenshot of szkolawidoma.pl

SZKOLAWIDOMA.PL SERVER

I detected that a single root page on szkolawidoma.pl took one thousand and seventy-eight milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
46.105.111.7

We diagnosed that this website is utilizing the Apache/2.2.16 (Debian) os.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej - Aktualności

Strona internetowa szkoły podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej

PARSED CONTENT

The web page szkolawidoma.pl has the following in the web page, "Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie." I viewed that the website also stated " Ogłoszenia i informacje dla rodziców." They also said " Projekt Nic o nas bez nas, nasz udział w demokracji. Projekt Dodatkowa edukacja szansą na rozwój umiejętności uczniów. Projekt Duży i mały uratuje świat cały. Projekt Ze sztuką za pan brat. Pomoc dla Ucznia i Rodzica. Programy i projekty,w których uczestniczyliśmy." The meta header had Widoma as the first search term. This keyword is followed by szkoła widoma, podstawówka w widomej, and im. Ks. Jana Twardowskiego which isn't as important as Widoma.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Polska Katolicka Szkoła Sobotnia w Stavanger

W okresie wakacyjnym mamy ograniczony dostęp do telefonów szkolnych. I KADRA NAUCZYCIELSKA i PRACOWNICY. INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA I DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH. Słowa podziękowania i życzenia kierujemy również do wszystkich Rodziców, którzy zawsze wspierają dział.

Ośrodek Usług Edukacyjnych - Secura - Rzeszów - szkolenia okresowe - kursy - BHP - PPOŻ. - Gorlice - Jarosław - Jasło - Krosno - Kolbuszowa - Leżajsk - Łańcut - Mielec - Przemyśl - Przeworsk - Ropczyce - Stalowa Wola - Strzyżów - Dębica - Tarno

- Gorlice - Jarosław - Jasło - Krosno - Kolbuszowa - Leżajsk - Łańcut - Mielec - Przemyśl - Przeworsk - Ropczyce - Stalowa Wola - Strzyżów - Dębica - Tarnobrzeg - Nowa Dęba. Posiadamy najniższe ceny szkoleń w regionie, a także bardzo korzystną ofertę cenową dla wszystkich rodzajów szkół. Prowadzone przez nas szkolenia - realizowane są na terenie wszystkich miejscowości Podkarpacia. Po zakończeniu szkolenia - każdy z.

zdrowie relaks sztuki walki -zdrowie relaks sztuki walki

Ubrania TAI CHI my style! Treningi otwarte, bezpłatne. Co to jest Tai Chi Chuan? Długa forma Taijiquan stylu Yang. Tradycyjne podejście do nauki Taijiquan w stylu Yang. Filozoficzno-poetyckie ujęcie Tai Chi Chuan. Co to jest Chi Kung? Co to jest Medytacja? Etyka i filozofia treningu. Badania nad wpływem Taiji na zdrowie. Wschodnie sztuki walki pomagają zdrowiu. Badania korzyści zdrowotnych Tai Chi. Tai Chi and Postural Stability.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego Strona parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wielkiej Wsi

Strona parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wielkiej Wsi. Witamy na stronie parafii Wielka Wieś.

zespolszkolsiary

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Siarach. Zbuduj własną stronę www za darmo! Uruchom własną profesjonalną stronę w 5 minut! .